Flash LED Fresnel Lantern ZOOM Mk2 250W 2xWhite - 2200-5200K - k pronájmu

 • Výrobce: Flash
 • Kód výrobku: P8100002
 • Dostupnost: Na skladě
 • Cena: 1 200Kč

 • Cena bez DPH: 992Kč

 • 2 ks a více - cena: 950KčK zapůjčení a pronájmu pro vaše akce nabízíme scénický reflektor LED Fresnel 2in1 s korekcí teploty bílé a se široce nastavitelnými klapkami pro divadlo, film, TV studio a koncerty. Vyrobeno v EU. Zoom 10° - 60° skleněná Fresnel optika. Barva světla: teplá bílá 2200 K a naturální bílá 5200 K, výkon 250 W 16-bit stmívání, anti flicker, vysoká obnovovací frekvence 3000 Hz. Nastavitelný režim ventilátoru Theatre (tichý provoz) / Disco (maximální výkon). Dokonale zakryté šasi bez parazitního vyzařování.


Scénické LED reflektory Fresnel Lantern ZOOM jsou špičkovým produktem z dílny polské značky Flash, určeným především pro profesionální nasazení v divadlech, TV studiích, kulturních institucích a koncertním touringu. Jsou osazeny skleněnou Fresnel optikou umožňující nastavení Zoom v rozsahu 10° - 60°, neschází jim ani snadno demontovatelné flexibilní a široce nastavitelné klapky (Barndoor) a jejich šasi se může pochlubit dokonalým zakrytováním, jež eliminuje vešekeré nežádoucí parazitní vyzařování.

V divadelním prostředí přijdou vhod dva režimy chodu chladícího ventilátoru Theatre = absolutně tichý chod / Disco = maximální světelný výkon, kameramani v TV studiích zase ocení vysokou obnovovací frekvenci napájecícho zdroje (3000 Hz), jež eliminuje blikání obrazu v kamerách - tzv. Anti Flicker.

Obrovskou výhodu LED Fresnel reflektorů představuje jejich energetická efektivita - 300 W LED Fresnel reflektor se svým světelným výkonem plně vyrovná halogenovému zařízení o příkonu 1,5 - 2 kW. Díky tomu uživatel LED scénického osvětlení ušetří nejen na ceně elektrické energie, ale především na ceně instalovaných rozvodů, jež mohou být dimenzovány na výrazně nižší zátěž.

Kvalitní a výkonná COB LED obsahuje dva chipy s teplou bílou (2200 K) a přirozenou bílou (5200 K). Jejich kombinací lze scénu nasvítit bílou barvou o libovolném charakteru, při maximálním výkonu obou chipů pak teplota bílé odpovídá klasické halogenové žárovce.


 • K reflektoru můžeme zapůjčit rovněž adaptér pro montáž na reproduktorový stojan (35 mm)
 • Zálohová hodnota: 25 000,- Kč
 • Záloha: dle dohody


  Výrobek není určen k prodeji, ale pouze k pronájmu.

  Uvedená cena zahrnuje pronájem 1 ks výrobku na dobu 48 hodin vč. DPH.

  Více informací v obchodních podmínkách.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý