6x Flash LED PAR 64 SLIM + IR Remote 7x10W RGBW Mk2 25 st k pronájmu

  • Výrobce: Flash
  • Kód výrobku: P7100442LH rent
  • Dostupnost: Na skladě
  • Cena: 1 500Kč

  • Cena bez DPH: 1 240KčSada 6 světel LED PAR 64 RGBW 7x10W k zapůjčení. Obsahuje 6x LED PAR 64 osazenou 7x 10W RGBW LED s vysokou svítivostí, IR ovladač, napájecí kabely a transportní box.


Zapůjčit si u nás můžete světelný set 6x LED PAR 64  s překvapivě vysokou svítivostí a velmi příjemnými a kvalitně namíchanými RGBW barvami. Světla lze umístit na stativ, postavit na zem, nebo pomocí vemi chytře vyřešené závěsné konzole typu LH rychle a bez dalších prostředků zavěsit na jakoukoliv trubku do průměru 55 mm. Sadu lze použít jako běžné pódiové osvětlení pro hudební či divadelní vystoupení, díky širokým možnostem umístění se však velmi dobře uplatní také při nasvícení stěn, jež dokáže dokonalým způsobem vytvořit magickou atmosféru na svatbě, soukromé oslavě či firemním večírku.

Ovládání je geniálně jednoduché a zvládne jej každý, kdo umí doma zapnout televizi dálkovým ovladačem, protože ovladač našich světel se od vašeho televizního nijak neliší. Jednoduše si vyberete barvu či program, nastavíte jeho intenzitu a vše je hotovo. Pro toho, kdo by měl zájem o vytváření komplexnějších světelných kreací je k dispozici varianta setu doplněná o řídící pult vybavený bezdrátovým přenosem DMX signálu.


Světelný set, který si u nás můžete zapůjčit obsahuje:

- 6x LED PAR 64 7x10W RGBW s hrazdou LH

- 6x napájecí kabel PowerCON

- 2x IR ovladač

- plastový transportní Eurobox


Technické údaje:


- vyzařovací úhel: 25°

- LED: 7x 10W RGBW Multichip

- max. příkon: (6x) 70 W

- napájení: 230 VAC / 50 Hz


Zálohová hodnota: 33 000,- Kč


Sada není určena k prodeji, ale pouze k zapůjčení.

Uvedená cena zahrnuje zapůjčení 1 ks výrobku na dobu 48 hodin vč. DPH.

Více informací v obchodních podmínkách.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý